Під ударами енергетика п’яти областей – Укренергj

Під ударами енергетика п’яти областей – Укренергj

Сьогодні вранці в п’яти областях України відбулися нові відключення електроенергії через атаки російських військ на об’єкти цивільної енергетики. За інформацією Укренерго, через це знеструмлення сталися в Донецькій, Харківській, Сумській, Херсонській і Запорізькій областях. Інженери вже працюють над відновленням електропостачання. Одночасно споживання електроенергії збільшилося на 3,7% через спекотну погоду, що призвело до активного використання кондиціонерів. Укренерго закликає громадян зменшити споживання електроенергії у вечірні години та використовувати її економно.

Alex

Related Posts

В російській Уфі пролунали вибухи на НПЗ

В російській Уфі пролунали вибухи на НПЗ

На Хмельницькій АЕС проходять обшуки

На Хмельницькій АЕС проходять обшуки

Мер міста на Київщині отримав підозру

Мер міста на Київщині отримав підозру

Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації

Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації

No Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *