Новини України
Під ударами енергетика п’яти областей – Укренергj
Сьогодні вранці в п’яти областях України відбулися нові відключення електроенергії через атаки російських військ на об’єкти цивільної енергетики. За інформацією Укренерго, через це знеструмлення сталися в Донецькій, Харківській, Сумській, Херсонській і Запорізькій областях. Інженери вже працюють над відновленням електропостачання. Одночасно споживання електроенергії збільшилося на 3,7% через спекотну погоду, що призвело до активного використання кондиціонерів. Укренерго закликає громадян зменшити споживання електроенергії у вечірні години та використовувати її економно.
No Comment