Мер міста на Київщині отримав підозру

Мер міста на Київщині отримав підозру

Мер одного з міст на Київщині був звинувачений у незаконному заволодінні землею та розтраті бюджетних коштів на суму понад 75 мільйонів гривень. За даними прокуратури, він використовував підставних осіб для отримання земель водного фонду, які потім легалізував шляхом укладення угод з іншими особами. Також виявлено, що мер фальсифікував документи, щоб отримати земельні ділянки біля лісу та річки. Крім того, йому також висунули звинувачення у розтратах бюджетних коштів на озеленення території міста. Прокуратура подала клопотання на арешт мера або внесення застави у розмірі 75 мільйонів гривень та його відсторонення від посади. Також виявлено записи розмов, які можуть свідчити про його злочинні дії.

Alex

Related Posts

У НБУ пояснили вимогу про звільнення Смілянського

У НБУ пояснили вимогу про звільнення Смілянського

У Кам’янському мати приковувала 7-річного сина ланцюгом до батареї

У Кам’янському мати приковувала 7-річного сина ланцюгом до батареї

В російській Уфі пролунали вибухи на НПЗ

В російській Уфі пролунали вибухи на НПЗ

На Хмельницькій АЕС проходять обшуки

На Хмельницькій АЕС проходять обшуки

No Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *