Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації

Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації

У Херсонській області внаслідок атаки на команду саперів гуманітарної організації Норвезька народна допомога 24 червня загинули двоє співробітників, а ще четверо отримали поранення. Усі постраждалі є громадянами України. Після цієї трагедії організація припинила роботи з розмінування в Україні для забезпечення безпеки персоналу. Інцидент стався близько 12:50, один з працівників загинув на місці, інший помер у лікарні. Четверо поранених отримують медичну допомогу і їхнє життя не в небезпеці. Зазначається, що удар супротивник наніс ракетою “Іскандер-М”, проте організація перевіряє цю інформацію. Генеральний секретар Норвезької народної допомоги відзначив, що напад на гуманітарників є частиною тривожної тенденції, коли такі організації стають мішенями для нападів. Наразі Норвезька народна допомога продовжує працювати тільки на деяких напрямках діяльності.

Alex

Related Posts

У НБУ пояснили вимогу про звільнення Смілянського

У НБУ пояснили вимогу про звільнення Смілянського

У Кам’янському мати приковувала 7-річного сина ланцюгом до батареї

У Кам’янському мати приковувала 7-річного сина ланцюгом до батареї

В російській Уфі пролунали вибухи на НПЗ

В російській Уфі пролунали вибухи на НПЗ

На Хмельницькій АЕС проходять обшуки

На Хмельницькій АЕС проходять обшуки

No Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *