Новини бізнесу
США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії
Сполучені Штати Америки відновили санкції проти російських нафтових компаній Роснефть і Лукойл після кількох відтермінувань. В останнє раз послаблення санкційного режиму закінчилось 16 червня і не було продовжено. Причиною цього стали загрози стабільності світового енергетичного ринку та напруженість у зв’язку з війною з Іраном та ситуацією навколо Ормузької протоки. Український уповноважений з питань санкційної політики Владислав Власюк підтвердив цю інформацію.
No Comment