З ОПЕК готова вийти ще одна країна – ЗМІ
Один з найбільших нафтовиробників Організації країн-експортерів нафти (ОПЕК) – Об’єднані Арабські Емірати, вирішив вийти з картелю через війну на Близькому Сході та нафтовий шок. Тепер Ірак розглядає можливість виходу з ОПЕК, оскільки країна сильно постраждала від перекриття поставок з Перської затоки. Ірак хоче значно збільшити видобуток нафти і намагається переглянути свою квоту в ОПЕК. Нафта є головним джерелом доходу для Іраку, і країна має намір збільшити свій видобуток до 7 мільйонів барелів на добу. Об’єднані Арабські Емірати вийшли з ОПЕК через суперечки з лідером організації – Саудівською Аравією щодо розміру квоти. Країна має резервні потужності для збільшення виробництва, але обмеженням квоти вони не можуть повністю використовувати свої потенціали.
No Comment