З ОПЕК готова вийти ще одна країна – ЗМІ

З ОПЕК готова вийти ще одна країна – ЗМІ

Один з найбільших нафтовиробників Організації країн-експортерів нафти (ОПЕК) – Об’єднані Арабські Емірати, вирішив вийти з картелю через війну на Близькому Сході та нафтовий шок. Тепер Ірак розглядає можливість виходу з ОПЕК, оскільки країна сильно постраждала від перекриття поставок з Перської затоки. Ірак хоче значно збільшити видобуток нафти і намагається переглянути свою квоту в ОПЕК. Нафта є головним джерелом доходу для Іраку, і країна має намір збільшити свій видобуток до 7 мільйонів барелів на добу. Об’єднані Арабські Емірати вийшли з ОПЕК через суперечки з лідером організації – Саудівською Аравією щодо розміру квоти. Країна має резервні потужності для збільшення виробництва, але обмеженням квоти вони не можуть повністю використовувати свої потенціали.

Alex

Related Posts

Укрпошта заявила про атаку на її ІТ-інфраструктуру

Укрпошта заявила про атаку на її ІТ-інфраструктуру

Україна готує угоди на €10 млрд – Свириденко

Україна готує угоди на €10 млрд – Свириденко

Атаковано об’єкти Нафтогазу у чотирьох областях

Атаковано об’єкти Нафтогазу у чотирьох областях

Маск втратив статус трильйонера

Маск втратив статус трильйонера

No Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *