СБУ знову вдарила по станції, яка забезпечує пальним Москву

СБУ знову вдарила по станції, яка забезпечує пальним Москву

Служба безпеки України вдруге за червень здійснила удар по російській нафтоперекачувальній станції Второво, яка постачає пальне до Москви. Ця станція є важливим логістичним вузлом для перекачування нафтопродуктів в різні напрямки. СБУ заявила, що воїни Альфи здійснили успішні удари по станції в межах операції впливу на Росію, яку започаткував президент України Володимир Зеленський. Попередній удар безпілотників на станцію відбувся 10 червня. Ці дії України спрямовані на спонукання до закінчення війни з Росією.

Alex

Related Posts

Україна повернула з полону Росії сімох цивільних

Україна повернула з полону Росії сімох цивільних

Винищувач МіГ-29 розбився на Полтавщині

Винищувач МіГ-29 розбився на Полтавщині

Частину України накриє аномальна спека до +38

Частину України накриє аномальна спека до +38

На Миколаївщині через удар Росії горіли 10 га поля

На Миколаївщині через удар Росії горіли 10 га поля

No Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *