СБУ знову вдарила по станції, яка забезпечує пальним Москву

СБУ знову вдарила по станції, яка забезпечує пальним Москву

Служба безпеки України вдруге за червень здійснила удар по російській нафтоперекачувальній станції Второво, яка постачає пальне до Москви. Ця станція є важливим логістичним вузлом для перекачування нафтопродуктів в різні напрямки. СБУ заявила, що воїни Альфи здійснили успішні удари по станції в межах операції впливу на Росію, яку започаткував президент України Володимир Зеленський. Попередній удар безпілотників на станцію відбувся 10 червня. Ці дії України спрямовані на спонукання до закінчення війни з Росією.

Alex

Related Posts

Зеленський розкрив масштаби обстрілів за тиждень

Зеленський розкрив масштаби обстрілів за тиждень

На Львівщині чоловік повалив меморіал жертвам нацистських репресій

На Львівщині чоловік повалив меморіал жертвам нацистських репресій

Генштаб назвав уражені за ніч ворожі цілі

Генштаб назвав уражені за ніч ворожі цілі

Фламінго уразили завод у Волгограді – Зеленський

Фламінго уразили завод у Волгограді – Зеленський

No Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *