Новини України
Україна повернула з полону Росії сімох цивільних
Українські громадяни, які були утримувані у неволі в Росії після окупації деяких областей України, повернулися додому. Серед них були люди віком від 35 до 66 років, яких незаконно затримали в 2022 році. Омбудсмен з прав людини Дмитро Лубінець повідомив, що це стало можливим завдяки його роботі з російським колегою. Один з українців був викрадений лише через те, що його сини служать у ЗСУ, а іншого затримали по дорозі на роботу у день російського вторгнення. Серед звільнених був також доброволець, який брав участь у боротьбі за Маріуполь.
No Comment