США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії

США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії

Сполучені Штати Америки відновили санкції проти російських нафтових компаній Роснефть і Лукойл після кількох відтермінувань. В останнє раз послаблення санкційного режиму закінчилось 16 червня і не було продовжено. Причиною цього стали загрози стабільності світового енергетичного ринку та напруженість у зв’язку з війною з Іраном та ситуацією навколо Ормузької протоки. Український уповноважений з питань санкційної політики Владислав Власюк підтвердив цю інформацію.

Alex

Related Posts

Європу попередили про збори за прохід Ормузькою протокою – ЗМІ

Європу попередили про збори за прохід Ормузькою протокою – ЗМІ

НБУ визначив курси валют на наступний тиждень

НБУ визначив курси валют на наступний тиждень

З ОПЕК готова вийти ще одна країна – ЗМІ

З ОПЕК готова вийти ще одна країна – ЗМІ

Укрпошта заявила про атаку на її ІТ-інфраструктуру

Укрпошта заявила про атаку на її ІТ-інфраструктуру

No Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *