Новини України
Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі
Російські війська вранці 25 червня вдарили по автозаправних станціях у Сумах і Запоріжжі. Інцидент підтвердили в.о. міського голови Сум Артем Кобзар та голова Запорізької обласної військово-цивільної адміністрації Іван Федоров. За їх словами, внаслідок атаки БПЛА типу “Молнія” на одну з АЗС у Запоріжжі виникла пожежа. Інформація про постраждалих поки уточнюється. Федоров стверджує, що дим, який спостерігають місцеві мешканці, є наслідком російської атаки на АЗС.
No Comment