Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі

Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі

Російські війська вранці 25 червня вдарили по автозаправних станціях у Сумах і Запоріжжі. Інцидент підтвердили в.о. міського голови Сум Артем Кобзар та голова Запорізької обласної військово-цивільної адміністрації Іван Федоров. За їх словами, внаслідок атаки БПЛА типу “Молнія” на одну з АЗС у Запоріжжі виникла пожежа. Інформація про постраждалих поки уточнюється. Федоров стверджує, що дим, який спостерігають місцеві мешканці, є наслідком російської атаки на АЗС.

Alex

Related Posts

Житель Полтавщини отримав довічне за зґвалтував і вбивство дитини

Житель Полтавщини отримав довічне за зґвалтував і вбивство дитини

У США констатували небажання РФ закінчувати війну

У США констатували небажання РФ закінчувати війну

Під ударами енергетика п’яти областей – Укренергj

Під ударами енергетика п’яти областей – Укренергj

Росіяни обстріляли лікарню у Херсоні, пʼятеро постраждалих

Росіяни обстріляли лікарню у Херсоні, пʼятеро постраждалих

No Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *