Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі

Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі

Російські війська вранці 25 червня вдарили по автозаправних станціях у Сумах і Запоріжжі. Інцидент підтвердили в.о. міського голови Сум Артем Кобзар та голова Запорізької обласної військово-цивільної адміністрації Іван Федоров. За їх словами, внаслідок атаки БПЛА типу “Молнія” на одну з АЗС у Запоріжжі виникла пожежа. Інформація про постраждалих поки уточнюється. Федоров стверджує, що дим, який спостерігають місцеві мешканці, є наслідком російської атаки на АЗС.

Alex

Related Posts

Стало відомо, як відпрацювала ППО

Стало відомо, як відпрацювала ППО

Генштаб підрахував нові втрати РФ

Генштаб підрахував нові втрати РФ

На Буковині шукають чотирьох людей, які зникли на Дністрі

На Буковині шукають чотирьох людей, які зникли на Дністрі

Летять звідусіль: Крим під масованою атакою БПЛА

Летять звідусіль: Крим під масованою атакою БПЛА

No Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *