ЗСУ показали знищення російських танків-“сараїв”

ЗСУ показали знищення російських танків-“сараїв”

Сили оборони під час спроби окупантами штурму ліквідували російські танки-“сараї” біля Костянтинівки Донецької області. Про це повідомляє Угрупування військ Схід, опублікувавши відео.
“Вчора росіяни вкотре намагались прорватись через наші бойові порядки під Іванопіллям на Костянтинівському напрямку, але воїни 28 ОМБр “обнулили” цю спробу. Цього разу ворог задіяв свої максимально “зашиті” танки-сараї та близько пʼятнадцяти штурмовиків”, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що ще на підʼїзді до позицій ЗСУ окупантів зустріли щільним вогнем артилеристи 28 ОМБр. Потім за справу взялись екіпажі ББпС “Спалах”, Kurt&Company, R.V. 3-го батальйону, пілоти 2-го МБ “Libertas”, 1-го батальйону, а також суміжні підрозділи.

Alex

Related Posts

“Мадяр” розкрив деталі нових ударів по Криму

“Мадяр” розкрив деталі нових ударів по Криму

ЗСУ звільнили вдвічі більше, ніж окупувала РФ – МО

ЗСУ звільнили вдвічі більше, ніж окупувала РФ – МО

Кінбурнська коса ще не звільнена, це зона бойових дій – ВМС

Кінбурнська коса ще не звільнена, це зона бойових дій – ВМС

Викрито чотирьох агентів Росії, які займалися підпалами

Викрито чотирьох агентів Росії, які займалися підпалами