Зеленський зробив заяву про відносини з Польщею

Зеленський зробив заяву про відносини з Польщею

Президент Володимир Зеленський наголосив на важливості конструктивних відносин із Польщею. Про це глава держави заявив у вечірньому відеозверненні у вівтрок, 23 червня.

“Ми готуємося до заходів, які відбудуться на цьому тижні й також далі. Сьогодні детально ми обговорили з прем’єр-міністром Юлією Свириденко завдання на Конференцію з відновлення України, яка розпочнеться у Гданську. Важливо, щоб був конструктив у відносинах із Польщею, і я вдячний усім партнерам – кожному, хто з нами, хто з Україною, – усім, хто підготував на зустрічі в Гданську змістовні речі”, – сказав Зеленський.
Конференція з питань відновлення України (Ukraine Recovery Conference 2026) у Гданську 25-26 червня має стати одним із ключових міжнародних майданчиків для залучення інвестицій, розвитку партнерств і просування практичних рішень для відбудови України.

Українська делегація на міжнародній конференції з відновлення буде представлена вітчизняним бізнесом, керівниками державних компаній, представниками громад та урядовцями й парламентарями. Очолить її прем’єр-міністерка Юлія Свириденко.

Alex

Related Posts

Навіть у росіян є претензія до Путіна – Зеленський

Навіть у росіян є претензія до Путіна – Зеленський

Зеленський доручив дипломатам забезпечити графік постачань ППО

Зеленський доручив дипломатам забезпечити графік постачань ППО

Держстат оцінив рівень промислової інфляції за рік

Держстат оцінив рівень промислової інфляції за рік

Росія розпочала наступальну кампанію – ЗСУ

Росія розпочала наступальну кампанію – ЗСУ

No Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *