Завод у Воронежі могли знищити нові американскі ракети – ЗМІ

Завод у Воронежі могли знищити нові американскі ракети – ЗМІ

За інформацією Forbes, Україна можливо використала американські ракети AGM-188A Rusty Dagger під час атаки на Воронезький завод напівпровідникових приладів у Росії. Хоча офіційного підтвердження цього факту ще немає. Ракети AGM-188A були розроблені для літаків F-16 з метою створення високоточної та далекосяжної зброї. Україна уклала контракт на закупівлю 3550 таких ракет за $825 млн, що виявилося значно дешевше, ніж аналогічна британська зброя. Ракети AGM-188A Rusty Dagger мають дальність дії понад 460 км та обладнані системами наведення та захисту. Українські військові вже раніше вдарили по Воронезькому заводу, який є важливим постачальником електроніки для російської військової техніки.

Alex

Related Posts

РФ вдарила дроном по АЗС у Херсоні: є поранені

РФ вдарила дроном по АЗС у Херсоні: є поранені

У лікарні помер поранений через удар Росії сапер з міжнародної організації

У лікарні помер поранений через удар Росії сапер з міжнародної організації

Скандал у ЗСУ: омбудсмен перевіряє заяви про катування у Скелі

Скандал у ЗСУ: омбудсмен перевіряє заяви про катування у Скелі

Мінськ вимкнув ретранслятори для БпЛА – Зеленський

Мінськ вимкнув ретранслятори для БпЛА – Зеленський

No Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *