Військові показали знищення окупантів на Сумщині

Військові показали знищення окупантів на Сумщині

Шість російських військових намагалися пройти по газовій трубі на Сумщині до позицій, на яких стоїть 71-а аеромобільна бригада. Однак ще на підході їх почали виявляти й знищувати в полі FPV-дрони. Відео опубліковано у Фейсбук бригади.
Зазначається, що потім групу штурмовиків накрила артилерія просто на відкритій місцевості, коли ті намагалися розосередитися. Решта була знешкоджена скидами з дрону Vampire.
Крім того, угруповання військ “Курськ” повідомило, що село Корчаківка Сумської області перебуває під контролем Збройних сил України, інформація про начебто його захоплення росіянами не відповідає дійсності.
Військові зазначили, що сьогодні ворог поширив чергову брехню про нібито захоплення Корчаківки та розгром українських підрозділів.
“Угруповання військ “Курськ” відповідально заявляє: жодного просування ворога в цьому районі немає. Сили оборони України впевнено тримають фронт”, – йдеться у повідомленні.
Військові наголосили, що “такі заяви ворога пов’язані з російським синдромом “червоної дати”, оскільки сьогодні 1 травня і російським офіцерам критично потрібні “перемоги”, щоб приурочити їх до свята. Схоже, що бажання отримати чергову медальку чи премію змушує їх “захоплювати” населені пункти, навіть не підходячи до них у реальності”.

Alex

Related Posts

ЗСУ уразили центр космічного зв’язку в Росії

ЗСУ уразили центр космічного зв’язку в Росії

На Житомирщині депутат ухилився від сплати податків на мільйони

На Житомирщині депутат ухилився від сплати податків на мільйони

МЗС відреагувало на удари Росії по кораблям

МЗС відреагувало на удари Росії по кораблям

СЗЧшник готував теракт у центрі Києва

СЗЧшник готував теракт у центрі Києва