Новини України
СЗЧшник готував теракт у центрі Києва
Служба безпеки України повідомила про запобігнення теракту в центрі Києва, який готували два агенти ФСБ. Ці чоловіки були завербовані російськими спецслужбами через їхні коментарі в підтримку кремлівського режиму в Телеграмі. Вони планували підірвати генераторну установку біля адміністративної будівлі, а потім втекти до Росії. Але правоохоронці встигли затримати їх у поїзді, де вилучили смартфони з доказами їхньої злочинної діяльності. Зловмисникам інкримінують замах на терористичний акт, а також можливу державну зраду. їм загрожує довічне ув’язнення.
No Comment