В Одесі стріляли по поліцейських

В Одесі стріляли по поліцейських

В Одесі увечері у середу, 25 березня водій відкрив вогонь по поліцейських під час перевірки документів. Про це повідомила Національна поліція.
Зазначається, що чоловік раптово почав стріляти по поліцейських.
Двоє патрульних зазнали вогнепальних поранень. Їм надають необхідну медичну допомогу. На місці працює слідчо-оперативна група та інші профільні служби.
В місті введено спецоперацію для затримання чоловіка. Відомо, що він перебуває у розшуку за ухилення від мобілізації.
Раніше повідомллося, що у прифронтовому місті Словʼянськ невідомий відкрив вогонь по правоохоронцям і вбив офіцера поліції.
У Києві іноземець влаштував стрілянину

Alex

Related Posts

У лікарні помер поранений через удар Росії сапер з міжнародної організації

У лікарні помер поранений через удар Росії сапер з міжнародної організації

Завод у Воронежі могли знищити нові американскі ракети – ЗМІ

Завод у Воронежі могли знищити нові американскі ракети – ЗМІ

Скандал у ЗСУ: омбудсмен перевіряє заяви про катування у Скелі

Скандал у ЗСУ: омбудсмен перевіряє заяви про катування у Скелі

Мінськ вимкнув ретранслятори для БпЛА – Зеленський

Мінськ вимкнув ретранслятори для БпЛА – Зеленський