Уряд виділив кошти з резервного фонду на нові модульні котельні

Уряд виділив кошти з резервного фонду на нові модульні котельні

Нові блочно-модульні котелені загальною потужністю 1,3 ГВт будуть авансувати коштом резервного фонду державного бюджету. Зокрема, на це виділять 3 млрд грн, повідомила прем’єр-міністр Юлія Свириденко в Telegram.
“Уряд доручив спрямувати ще 3 млрд грн із резервного фонду державного бюджету на авансування нових 247 блочно-модульних котелень (БМК) загальною потужністю 1,3 ГВт”, – написала чиновниця.
За її словами, на засіданні Координаційного центру з реалізації комплексних планів стійкості регіонів уряд та місцева влада узгодили кроки для пришвидшення підключення вже наявного обладнання.
Кабмін виділив 424,8 млн грн на підключення вже наявних БМК. За словами Свириденко, роботи вже розпочато.
“Окремо зосередилися на розрахунках місцевих підприємств теплокомуненерго за спожитий газ. Уряд спільно з місцевою владою та Нафтогазом працює над комплексним рішенням, яке має врегулювати наявні борги і не допустити їх накопичення в майбутньому.
Галузь повинна стабільно працювати та гарантувати надійне газопостачання під час наступного опалювального сезону”, – резюмувала очільниця уряду.
Вона доручила Мінрозвитку та Міненерго внести узгоджені пропозиції на розгляд Кабміну найближчим часом.

Alex

Related Posts

Помер екснардеп Олександр Рябека

Помер екснардеп Олександр Рябека

Викрито посадовців, які привласнили 49,2 млн грн на розмінуванні

Викрито посадовців, які привласнили 49,2 млн грн на розмінуванні

В Україні викрито вісім проросійських інтернет-агітаторів

В Україні викрито вісім проросійських інтернет-агітаторів

Дрон РФ поцілив по іноземних суднах, є втрати

Дрон РФ поцілив по іноземних суднах, є втрати