Викрито посадовців, які привласнили 49,2 млн грн на розмінуванні

Викрито посадовців, які привласнили 49,2 млн грн на розмінуванні

У Національній поліції повідомили про те, що працівники приватних компаній спільно з підлеглими влаштували шахрайську схему, якою вони викрали бюджетні кошти, призначені на розмінування земель у Миколаївській, Херсонській та Чернігівській областях. Зловмисники вигадували проведення робіт на об’єктах, які вже були позбавлені вибухонебезпечних матеріалів у 2023-2024 роках. Щоб це виглядало правдоподібно, вони влаштовували показові знахідки боєприпасів, хоча фактично просто робили видимість розмінування. Іншими словами, злочинці обманювали, представляючи, що виконують роботу, яку вже давно завершили. Ця схема стосувалася понад 820 гектарів землі в Миколаївській та Херсонській областях. Поліція вже підозрює кілька осіб у цій справі і загрожує їм до 12 років ув’язнення та конфіскація майна.

Alex

Related Posts

В Україні найближчими днями прогнозують грози, місцями град та шквали

В Україні найближчими днями прогнозують грози, місцями град та шквали

Путін марить неадекватною “імперією” – Зеленський

Путін марить неадекватною “імперією” – Зеленський

Помер екснардеп Олександр Рябека

Помер екснардеп Олександр Рябека

В Україні викрито вісім проросійських інтернет-агітаторів

В Україні викрито вісім проросійських інтернет-агітаторів

No Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *