У Москві жаліються на атаку дронів

У Москві жаліються на атаку дронів

У ніч на 26 червня Москва знову зазнала атаки невідомих дронів. Безпілотники збивали як в області, так і над столицею РФ. Про це повідомив мер Москви Сергій Собянін у Telegram.
Атака на російську столицю почалася приблизно о 02:30 ночі. Вже тоді він прозвітував, що ППО нібито збили 10 дронів, які летіли на місто.
Після цього Собянін продовжував писати посади, де вказував про ліквідацію безпілотників. Причому деякі пости були без уточнення, що дрони “летіли на Москву”. Це своє чергу означає, що безпілотники збивали вже над столицею РФ.
Станом на 03:39 виходячи зі слова Собяніна, російська ППО збила нібито вже 30 безпілотних літальних апаратів. Чи є якісь наслідки, поки що невідомо.

Alex

Related Posts

РФ атакувала інфраструктуру Одещини: є потерпілі

РФ атакувала інфраструктуру Одещини: є потерпілі

Іран атакував судно в Ормузькій протоці – ЗМІ

Іран атакував судно в Ормузькій протоці – ЗМІ

Літак з Білорусі “залетів” в Україну: “Флеш” повідомив про фейк

Літак з Білорусі “залетів” в Україну: “Флеш” повідомив про фейк

Росіяни атакували Запоріжжя: є поранена

Росіяни атакували Запоріжжя: є поранена

No Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *