Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих

Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих

Сьогодні рано вранці війська Російської Федерації влаштували атаку на автозаправну станцію поблизу Сум. За інформацією голови обласної військової адміністрації Олега Григорова, у результаті цього нападу постраждали троє мирних мешканців, які перебували на території станції. Також були пошкоджені автомобілі. Наразі деталі цієї атаки з’ясовуються.

Alex

Related Posts

У Львові водій таранив поліцію, скоїв смертельну ДТП і зізнався у вбивстві

У Львові водій таранив поліцію, скоїв смертельну ДТП і зізнався у вбивстві

Поблизу узбережжя Криму стався землетрус

Поблизу узбережжя Криму стався землетрус

І майно, і родичі: схвалено нові правила декларування для суддів

І майно, і родичі: схвалено нові правила декларування для суддів

Мільйонні збитки: на Прикарпатті у штаті санаторію виявили “мертві душі”

Мільйонні збитки: на Прикарпатті у штаті санаторію виявили “мертві душі”

No Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *