Новини України
Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих
Сьогодні рано вранці війська Російської Федерації влаштували атаку на автозаправну станцію поблизу Сум. За інформацією голови обласної військової адміністрації Олега Григорова, у результаті цього нападу постраждали троє мирних мешканців, які перебували на території станції. Також були пошкоджені автомобілі. Наразі деталі цієї атаки з’ясовуються.
No Comment