Росіяни вбили двох цивільних на Дніпропетровщині

Росіяни вбили двох цивільних на Дніпропетровщині

Російські війська атакували два райони Дніпропетровської області. Загинули дві людини та ще дві постраждали, повідомив очільник ОВА Олександр Ганжа в Телеграм вранці в суботу, 9 травня.
“Двоє людей загинули, ще двоє – дістали поранень. Майже 20 разів ворог атакував два райони області артилерією та безпілотниками”, – написав він.
Так, на Нікопольщині росіяни цілили по райцентру, Марганецькій й Червоногригорівській громадах. Пошкоджені інфраструктура, кіоск, магазин, кафе, приватні будинки. Загинув 35-річний чоловік. У важкому стані до лікарні доправлена 39-річна жінка. А 31-річний чоловік лікуватиметься амбулаторно.
Також ворог бив по Дубовиківській громаді на Синельниківщині. Там понівечене підприємство та сільськогосподарська техніка. Загинула одна людина.

Alex

Related Posts

З’явилися фото мосту через Північнокримський канал після удару ЗСУ

З’явилися фото мосту через Північнокримський канал після удару ЗСУ

Навіть у росіян є претензія до Путіна – Зеленський

Навіть у росіян є претензія до Путіна – Зеленський

Зеленський доручив дипломатам забезпечити графік постачань ППО

Зеленський доручив дипломатам забезпечити графік постачань ППО

Зеленський зробив заяву про відносини з Польщею

Зеленський зробив заяву про відносини з Польщею