Росіяни атакували енергетику чотирьох областей

Росіяни атакували енергетику чотирьох областей

Зранку в четвер в чотирьох прифронтових областях України зафіксовано відключення електроенергії внаслідок дронових ударів та обстрілів російських загарбників. Про це повідомило Укренерго 1 травня.
“На ранок є знеструмлені споживачі у Миколаївській, Донецькій, Сумській та Харківській областях. Скрізь, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже здійснюються аварійно-відновлювальні роботи”, – йдеться в повідомленні.
Разом з тим споживання електроенергії зросло на 3,9% в порівнянні з ранковими показниками в четвер.
“Причина – хмарна погода у більшості регіонів України. Це зумовлює низьку ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне зростання обсягу енергоспоживання із загальної мережі”, – пояснили енергетики.
Вони попереджають, що необхідність в ощадливому енергоспоживанні зберігається. Тому громадянам варто обмежити користування потужними електроприладами у вечірні години – з 18:00 до 22:00.

Alex

Related Posts

Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих

Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих

ЗСУ уразили унікальний завод в Росії

ЗСУ уразили унікальний завод в Росії

На Донеччині за колючий дріт міськрада переплатила 14 млн грн

На Донеччині за колючий дріт міськрада переплатила 14 млн грн

Сирський оцінив ситуацію на Олександрівському напрямку

Сирський оцінив ситуацію на Олександрівському напрямку