Під Лиманом ліквідували групу кенійських найманців

Під Лиманом ліквідували групу кенійських найманців

Головне управління розвідки Міністерства оборони України оприлюднило дані про чергові втрати серед іноземних легіонерів з Кенії, залучених Росією до бойових дій. Про це повідомила пресслужба ГУР в п’ятницю, 6 лютого. У районі міста Лиман Донецької області виявлено тіла ще двох ліквідованих громадян Кенії, яких держава-агресор завербувала для ведення війни проти України.
Йдеться про Омбворі Деніса Баґаку (Ombwori Denis Bagaka), та Вахоме Сімона Ґітіту (Wahome Simon Gititu), рештки яких знайшли поблизу тіла ще одного знищеного кенійського найманця Клінтона Ньяпара Моґеси.

“Усіх трьох кенійців – Баґаку, Ґітіту та Моґесу – заманили на війну Росії проти України в Катарі, де вони працювали в охоронних компаніях з хорошим стабільним доходом, але вирішили проміняти своє життя на московитські обіцянки більших і швидких грошей”, – розповіли в ГУР.

Українська військова розвідка застерігає іноземних громадян від поїздок до Росії та будь-якої роботи на території держави-агресора, адже – це реальний шанс опинитися у штурмовому загоні “смертників” та, зрештою, зогнити в українській землі.

Alex

Related Posts

У лікарні помер поранений через удар Росії сапер з міжнародної організації

У лікарні помер поранений через удар Росії сапер з міжнародної організації

Завод у Воронежі могли знищити нові американскі ракети – ЗМІ

Завод у Воронежі могли знищити нові американскі ракети – ЗМІ

Скандал у ЗСУ: омбудсмен перевіряє заяви про катування у Скелі

Скандал у ЗСУ: омбудсмен перевіряє заяви про катування у Скелі

Мінськ вимкнув ретранслятори для БпЛА – Зеленський

Мінськ вимкнув ретранслятори для БпЛА – Зеленський