На Івано-Франківщині судили жінку, яка кинула у криницю своє немовля

На Івано-Франківщині судили жінку, яка кинула у криницю своє немовля

У Івано-Франківській області жінка була засуджена за те, що вона кинула свою новонароджену дитину у криницю. Їй дали два з половиною роки ув’язнення. За даними слідства, вона приховувала свою вагітність і після пологів викинула хлопчика у криницю. Свідки заявили, що родичі обвинуваченої знали про її стан і радили їй інші варіанти. Жінка пояснила, що зробила це на пораду біологічного батька дитини, від якого вона зачала в результаті зґвалтування. Суд визнав її винною у вбивстві і призначив покарання.

Alex

Related Posts

Скандал у ЗСУ: омбудсмен перевіряє заяви про катування у Скелі

Скандал у ЗСУ: омбудсмен перевіряє заяви про катування у Скелі

Мінськ вимкнув ретранслятори для БпЛА – Зеленський

Мінськ вимкнув ретранслятори для БпЛА – Зеленський

Данія передасть Україні 15 000 далекобійних снарядів

Данія передасть Україні 15 000 далекобійних снарядів

Новий вкид Росії про втрати ЗСУ є фейком – ЦПД

Новий вкид Росії про втрати ЗСУ є фейком – ЦПД