Екссиловика з Миколаївщини підозрюють у незаконному збагаченні на 22,6 млн

Екссиловика з Миколаївщини підозрюють у незаконному збагаченні на 22,6 млн

Колишньому керівнику одного з правоохоронних органів у Миколаївській області повідомили про підозру у набутті необґрунтованих активів на 22,6 млн грн. Про це повідомив Офіс генпрокурора у п’ятницю, 1 травня.
“За процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора колишньому начальнику Головного управління одного із правоохоронних органів у Миколаївській області повідомлено про підозру у набутті необґрунтованих активів. Йому інкримінують кримінальне правопорушення, передбачене ст. 368-5 КК України”, – мовиться у повідомленні.
Як зазначається, упродовж 2020-2021 років підозрюваний набув активи, вартість яких на 22,6 млн грн перевищує законні доходи за цей період.
Мова про об’єкти нерухомості у житловому комплексі Новопечерські Липки у Києві: нежитлове приміщення площею 138 кв. м, дві квартири загальною площею 200 кв.м та три паркомісця.
За версією слідства, формальною власницею цього майна стала теща підозрюваного.
Нині йому вручили клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Досудове розслідування здійснюють слідчі ДБР.
Раніше Національне антикорупційне бюро Українм (НАБУ) та Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) викрили начальника слідчого відділу управління СБУ в Полтавській області та його підлеглого на хабарі.
ЗМІ опублікували нові записи у справі Мідас

Alex

Related Posts

МЗС відреагувало на удари Росії по кораблям

МЗС відреагувало на удари Росії по кораблям

СЗЧшник готував теракт у центрі Києва

СЗЧшник готував теракт у центрі Києва

Названо області, де складна ситуація зі світлом

Названо області, де складна ситуація зі світлом

Удари по Донеччині: є жертва та семеро поранених

Удари по Донеччині: є жертва та семеро поранених