Новини спорту
Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів
Український боксер Олександр Усик вирішив залишити всі свої пояси, які він має зараз, і зробив це відомим у відеозверненні. Він пояснив, що хоче дати можливість іншим боксерам змагатися за них. Усик наголосив, що не планує завершувати свою кар’єру, але вирішив віддати пояси. Також він зазначив, що готується до свого “останнього танцю”. Раніше йому стало відомо, що йому доведеться провести бій з Агітом Кабаєлом за вимогою WBC. Усик мав 30 днів на вирішення щодо обов’язкового захисту титулу. Нагадаємо, що в останньому бою з Ріко Верхувеном Усик переміг технічним нокаутом у 11-му раунді.
No Comment