НХЛ: Сент-Луїс розбив Анахайм

НХЛ: Сент-Луїс розбив Анахайм

У ніч на понеділок, 17 березня, відбувся ігровий день регулярного чемпіонату НХЛ, де відбулися п’ять матчів. Детройт переміг Вегас з рахунком 3:0, Колорадо здолав Даллас з рахунком 4:3, Сент-Луїс обіграв Анахайм з рахунком 7:2, Едмонтон переміг Рейнджерс 3:1, а Айлендерс переміг Флориду 4:2. У матчі між Ванкувером і Ютою перемогу здобула Юта з рахунком 3:1, а у грі Сіетлу та Вінніпега перемогу здобув Вінніпег 3:2.

Alex

Related Posts

Гравцю збірної Гани Канада відмовила у в’їзді на чемпіонат світу

Гравцю збірної Гани Канада відмовила у в’їзді на чемпіонат світу

У Трубіна й Судакова в Бенфіці новий тренер

У Трубіна й Судакова в Бенфіці новий тренер

Воррен заявив, що на відмові Усика від пояса може відбутися бій Ітауми

Воррен заявив, що на відмові Усика від пояса може відбутися бій Ітауми

В УПЛ визначили кращого голкіпера за підсумками сезону-2025/26

В УПЛ визначили кращого голкіпера за підсумками сезону-2025/26