Мессі поділився емоціями після переможного матчу

Мессі поділився емоціями після переможного матчу

У рамках Кубка Ліг Інтер Маямі здобув перемогу над Орландо Сіті (3:1) і вийшов у фінальну частину турніру.
Зазначається, що форвард флоридської команди Ліонель Мессі забив два голи. Аргентинець прокоментував свій виступ, оскільки раніше пропустив кілька матчів через травму.
“Я хотів бути тут. Я почувався некомфортно, але знав, наскільки важливий цей суперник. Я готувався до цього. У першому таймі я відчував страх, але поступово розслабився і зробив свою справу”, – цитується Мессі Goal.
У фіналі Кубка Ліг Інтер Маямі зіграє з Сіетлом, який в іншому півфіналі здобув перемогу над Лос-Анджелес Гелаксі.

Alex

Related Posts

Марокко розбиває Гаїті, Бразилія сильніша за Шотландію

Марокко розбиває Гаїті, Бразилія сильніша за Шотландію

Боснія здобула переконливу перемогу над Катаром

Боснія здобула переконливу перемогу над Катаром

У збірній Боснії визначився рекордсмен за кількістю зіграних матчів

У збірній Боснії визначився рекордсмен за кількістю зіграних матчів

Гравець збірної Бельгії відзначився асистом поза футбольним полем

Гравець збірної Бельгії відзначився асистом поза футбольним полем