Магучіх оцінила свій виступ у фіналі Діамантової ліги

Магучіх оцінила свій виступ у фіналі Діамантової ліги

Українська атлетка Ярослава Магучіх поділилася своїми враженнями від участі у фіналі Діамантової ліги, який проходив у Цюриху.
Магучіх зізналася, що відчувала занепокоєння за своє здоров’я, проте під час стрибків все пройшло благополучно.
“Перший стрибок я робила з бандажем на нозі, щоб бути впевненою, що все добре. Потім я зняла його, коли зрозуміла, що все добре, все круто, я почуваюся нормально – це найголовніше.
Все добре, я дуже рада насправді, сьогодні стрибалося без болю, а це найголовніший фактор перед ЧС. Ще є час підготуватися і я дуже чекаю чемпіонату світу, бо це головний старт сезону все-таки, до якого ми готуємося”, – поділилася Магучіх для Суспільне Спорт.
Зазначається, що в ході змагань Магучіх змогла повторити свій особистий рекорд сезону, встановивши результат 2,02 з другої спроби, але цього не вистачило для перемоги.
Варто нагадати, що Ярослава перервала свою серію з трьох поспіль перемог у фіналах Діамантової ліги.

Alex

Related Posts

Марокко розбиває Гаїті, Бразилія сильніша за Шотландію

Марокко розбиває Гаїті, Бразилія сильніша за Шотландію

Боснія здобула переконливу перемогу над Катаром

Боснія здобула переконливу перемогу над Катаром

У збірній Боснії визначився рекордсмен за кількістю зіграних матчів

У збірній Боснії визначився рекордсмен за кількістю зіграних матчів

Гравець збірної Бельгії відзначився асистом поза футбольним полем

Гравець збірної Бельгії відзначився асистом поза футбольним полем