У Києві зросла кількість постраждалих від атаки РФ

У Києві зросла кількість постраждалих від атаки РФ

Кількість постраждалих від російського удару у Києві зросла до трьох людей, серед них 16-річна дитина. Про це повідомив начальник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко в Telegram у вівторок, 23 грудня.

“Кількість постраждалих зросла до трьох, серед них дитина 16 років”, – написав він.
За словами Ткаченка, ймовірно, йдеться про трьох постраждалих у Святошинському районі. “Одну жінку госпіталізували медики. Іншим надали допомогу на місці”, – зазначив він.

Нагадаємо, у Святошинському районі Києва поблизу житлового будинку впали уламки російського дрона. Міський голова Віталій Кличко повідомляв про двох постраждалих. У Житомирській області внаслідок повітряної атаки РФ постраждали п’ятеро людей, одна дитина загинула. На Хмельниччині через атаку РФ загинула людина

Alex

Related Posts

Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення

Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення

У Києві ввели екстрені відключення світла

У Києві ввели екстрені відключення світла

Київська електричка відновлює рух повним кільцем навколо столиці

Київська електричка відновлює рух повним кільцем навколо столиці

Кілька районів Києва залишилися без світла

Кілька районів Києва залишилися без світла