У Києві ввели екстрені відключення світла

У Києві ввели екстрені відключення світла

У Києві частково припинено подачу електроенергії. Місцевий оператор електромереж ДТЕК повідомив про аварійні відключення на лівому березі міста за рекомендацією Укренерго. Жителів просять економно використовувати електроенергію для збереження енергосистеми. Причини відключень наразі не уточнюються.

Alex

Related Posts

Київська електричка відновлює рух повним кільцем навколо столиці

Київська електричка відновлює рух повним кільцем навколо столиці

Кілька районів Києва залишилися без світла

Кілька районів Києва залишилися без світла

На Майдані люди протестують проти маршу на підтримку ЛГБТ-спільноти

На Майдані люди протестують проти маршу на підтримку ЛГБТ-спільноти

Метадон у милі та буряках: викрито постачання наркотиків до Київського СІЗО

Метадон у милі та буряках: викрито постачання наркотиків до Київського СІЗО

No Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *