Нацбанк оштрафував Укрпошту на 2,5 млн гривень

Нацбанк оштрафував Укрпошту на 2,5 млн гривень

Національний банк застосував до Укрпошти заходи впливу у вигляді штрафу в розмірі 2 544 900 гривень за порушення вимог законодавства України. Про це повідомила пресслужба НБУ у вівторок, 23 червня.

Причиною штрафу стало порушення вимог:

  • Закону України Про платіжні послуги;
  • Інструкції про порядок організації касової роботи банками та проведення платіжних операцій надавачами платіжних послуг в Україні;
  • Правил зберігання, захисту, використання та розкриття таємниці надавача платіжних послуг;
  • Положення про порядок емісії та еквайрингу платіжних інструментів.
  • Тепер Укрпошта зобов’язана сплатити штраф упродовж 14 календарних днів із дня доведення рішення комітету до відома компанії.

    Крім того, Нацбанк видав Укрпошті письмове застереження за порушення ще низки вимог закнодавства, серед яких постави НБУ, правила статистичної звітності та інші положення.

    НБУ надав компанії час до 30 вересня, щоб усунути порушення вимог законодавства, яке регулює діяльність на платіжному ринку, та вжити заходів для недопущення таких порушень у подальшій діяльності.

    Alex

    Related Posts

    Нацбанк почав знижувати курси долара і євро

    Нацбанк почав знижувати курси долара і євро

    Уряд додатково спрямував 220 млн на потреби ЗСУ

    Уряд додатково спрямував 220 млн на потреби ЗСУ

    Україна значно наростила експорт електроенергії

    Україна значно наростила експорт електроенергії

    Порт Чорноморськ заробив за рік 229,5 млн грн попри війну

    Порт Чорноморськ заробив за рік 229,5 млн грн попри війну

    No Comment

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *