Президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні подякував українським рятувальникам
“…А зараз відзначу особливо наших рятувальників – працівників ДСНС, передусім на Півдні України, там, де багато роботи після нещодавніх російських…
Читати далі