Удар РФ по Києву: горять склади, є потерпілі

Удар РФ по Києву: горять склади, є потерпілі

Росіяни ввечері 25 червня атакували Київ балістикою. В місті виникли пожежі, постраждали люди. Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко в Telegram.
Сьогодні о 21:00 у Києві оголосили повітряну тривогу. Причиною сигналу стала загроза балістики, після чого фіксувалися пуски ракет на столицю.
Через кілька хвилин у місті було чути вибухи. Місцева влада інформувала про роботу ППО.
Згодом Кличко написав, що у Дарницькому районі загорілося складське приміщення.
В ДСНС цю інформацію підтвердили на своєму Telegram-каналі.
“У Дарницькому районі, внаслідок ворожого удару, сталось загоряння складських будівель. Триває ліквідація пожежі. За іншою адресою уламки ракети впали на відкриту територію. Без наслідків”, – ідеться у повідомленні.
Кличко поінформував, що нині в столиці двоє потерпілих; медики надали їм допомогу на місці.

Alex

Related Posts

Частина киян тимчасово втратить право на безкоштовний проїзд

Частина киян тимчасово втратить право на безкоштовний проїзд

Привласнили 3,5 млн: поліція викрила “схему” в Київзеленбуді

Привласнили 3,5 млн: поліція викрила “схему” в Київзеленбуді

Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення

Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення

У Києві ввели екстрені відключення світла

У Києві ввели екстрені відключення світла

No Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *