Новини Києва
Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення
У четвер в частині районів Києва сталося аварійне відключення світла через технічні проблеми в енергосистемі. Укренерго повідомило про це 25 червня. Аварійні відключення стосувалися всіх категорій споживачів. Енергетики вже почали роботи з відновлення системи живлення. Очікується, що обмеження будуть скасовані, як тільки ситуація стабілізується. Також зазначено, що раніше світло вже відключалось на лівому березі Києва і в деяких інших районах столиці. Повідомлялося також про знеструмлення в п’яти регіонах України через російські удари по енергетичній інфраструктурі.
No Comment