Мер міста на Київщині отримав підозру

Мер міста на Київщині отримав підозру

Мер одного з міст на Київщині був звинувачений у незаконному заволодінні землею та розтраті бюджетних коштів на суму понад 75 мільйонів гривень. За даними прокуратури, він використовував підставних осіб для отримання земель водного фонду, які потім легалізував шляхом укладення угод з іншими особами. Також виявлено, що мер фальсифікував документи, щоб отримати земельні ділянки біля лісу та річки. Крім того, йому також висунули звинувачення у розтратах бюджетних коштів на озеленення території міста. Прокуратура подала клопотання на арешт мера або внесення застави у розмірі 75 мільйонів гривень та його відсторонення від посади. Також виявлено записи розмов, які можуть свідчити про його злочинні дії.

Alex

Related Posts

Удари по НПЗ в Уфі: стало відомо про результати

Удари по НПЗ в Уфі: стало відомо про результати

На Кінбурнській косі підняли прапор України

На Кінбурнській косі підняли прапор України

Атака на Крим: “влада” впроваджує “вимушені заходи”

Атака на Крим: “влада” впроваджує “вимушені заходи”

Затримано росіянина, який коригував удари по Запорізькій області

Затримано росіянина, який коригував удари по Запорізькій області

No Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *