Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації
У Херсонській області внаслідок атаки на команду саперів гуманітарної організації Норвезька народна допомога 24 червня загинули двоє співробітників, а ще четверо отримали поранення. Усі постраждалі є громадянами України. Після цієї трагедії організація припинила роботи з розмінування в Україні для забезпечення безпеки персоналу. Інцидент стався близько 12:50, один з працівників загинув на місці, інший помер у лікарні. Четверо поранених отримують медичну допомогу і їхнє життя не в небезпеці. Зазначається, що удар супротивник наніс ракетою “Іскандер-М”, проте організація перевіряє цю інформацію. Генеральний секретар Норвезької народної допомоги відзначив, що напад на гуманітарників є частиною тривожної тенденції, коли такі організації стають мішенями для нападів. Наразі Норвезька народна допомога продовжує працювати тільки на деяких напрямках діяльності.
No Comment