У Києві ввели екстрені відключення світла

У Києві ввели екстрені відключення світла

У Києві частково припинено подачу електроенергії. Місцевий оператор електромереж ДТЕК повідомив про аварійні відключення на лівому березі міста за рекомендацією Укренерго. Жителів просять економно використовувати електроенергію для збереження енергосистеми. Причини відключень наразі не уточнюються.

Alex

Related Posts

Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення

Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення

Київська електричка відновлює рух повним кільцем навколо столиці

Київська електричка відновлює рух повним кільцем навколо столиці

Кілька районів Києва залишилися без світла

Кілька районів Києва залишилися без світла

На Майдані люди протестують проти маршу на підтримку ЛГБТ-спільноти

На Майдані люди протестують проти маршу на підтримку ЛГБТ-спільноти

No Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *