Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих

Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих

Сьогодні рано вранці війська Російської Федерації влаштували атаку на автозаправну станцію поблизу Сум. За інформацією голови обласної військової адміністрації Олега Григорова, у результаті цього нападу постраждали троє мирних мешканців, які перебували на території станції. Також були пошкоджені автомобілі. Наразі деталі цієї атаки з’ясовуються.

Alex

Related Posts

Росіяни на Херсонщині вбили розміновувача з міжнародної організації

Росіяни на Херсонщині вбили розміновувача з міжнародної організації

20 млн грн на рахунку в Австрії: на Хмельниччині викрили експосадовицю

20 млн грн на рахунку в Австрії: на Хмельниччині викрили експосадовицю

Прокурор з Франківщини за 1000 доларів “допомагала” чоловіку отримати бронь

Прокурор з Франківщини за 1000 доларів “допомагала” чоловіку отримати бронь

Росія стягує ППО на два периметри – Зеленський

Росія стягує ППО на два периметри – Зеленський

No Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *