В Україні зафіксували нові знеструмлення

В Україні зафіксували нові знеструмлення

У середу рано вранці в п’яти регіонах України сталися знеструмлення через атаки на енергетичну інфраструктуру та погодні умови. У Сумській, Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях були знеструмлені деякі споживачі через атаки. Також через негоду були відключені 20 населених пунктів на Сумщині та Кіровоградщині. Ремонтні бригади вже працюють на відновлення ліній електропередачі. Споживання електроенергії в порівнянні з попереднім днем зменшилося на 4,2% через безхмарну погоду, яка дозволяє сонячним електростанціям працювати ефективно. Енергетики рекомендували громадянам використовувати електроприлади в періоди найбільшої активності сонячних електростанцій та обмежити споживання в інші години.

Alex

Related Posts

Суперечка з Польщею: українці визначилися щодо її розв’язання

Суперечка з Польщею: українці визначилися щодо її розв’язання

Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих

Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих

ЗСУ уразили унікальний завод в Росії

ЗСУ уразили унікальний завод в Росії

На Донеччині за колючий дріт міськрада переплатила 14 млн грн

На Донеччині за колючий дріт міськрада переплатила 14 млн грн

No Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *