Новини України
В Україні зафіксували нові знеструмлення
У середу рано вранці в п’яти регіонах України сталися знеструмлення через атаки на енергетичну інфраструктуру та погодні умови. У Сумській, Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях були знеструмлені деякі споживачі через атаки. Також через негоду були відключені 20 населених пунктів на Сумщині та Кіровоградщині. Ремонтні бригади вже працюють на відновлення ліній електропередачі. Споживання електроенергії в порівнянні з попереднім днем зменшилося на 4,2% через безхмарну погоду, яка дозволяє сонячним електростанціям працювати ефективно. Енергетики рекомендували громадянам використовувати електроприлади в періоди найбільшої активності сонячних електростанцій та обмежити споживання в інші години.
No Comment