ЗСУ залишили Сіверськ – Генштаб

ЗСУ залишили Сіверськ – Генштаб

У Генеральному штабі оприлюднили інформацію щодо ситуації в районі населеного пункту Сіверськ на Донеччині, зазначивши, що ЗСУ офіційно відійшли з міста задля збереження особового складу та боєздатності.
“В районі Сіверська тривають важкі бої. Російські окупанти мають відчутну перевагу в живій силі та техніці і попри суттєві втрати продовжують активні наступальні дії. З метою збереження життів наших воїнів та боєздатності підрозділів українські захисники відійшли з населеного пункту. Сили оборони України під час боїв за Сіверськ виснажили противника, кожен метр міста дався ворогу дорогою ціною”, – зазначили у заяві.
У Генштабі пояснили, що загарбники змогли просунутися внаслідок значної чисельної переваги та постійного тиску малими штурмовими групами у складних погодних умовах.
Наразі місто залишається під вогневим контролем наших військ.
Окупантам, які перебувають у місті, завдається ураження, перерізається їхня логістика. Здійснюється блокування підрозділів противника з метою недопущення їхнього подальшого просування.
Натомість Сили оборони продовжують виконувати бойові завдання на Слов’янському напрямку.
Раніше аналітики повідомляли, що російські війська продовжують затягувати свою піхоту в Сіверськ Донецької області, який “потроху переходить в руки ворога”.
У Генштабі оновили дані про ситуацію на фронті

Alex

Related Posts

Сили оборони уразили три важливі мости на ТОТ

Сили оборони уразили три важливі мости на ТОТ

Спецслужби РФ викрили на кібератаках проти посадовців України, ЄС і США

Спецслужби РФ викрили на кібератаках проти посадовців України, ЄС і США

Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру

Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру

Україна отримала партію літаків від Чехії

Україна отримала партію літаків від Чехії