В Одесі чоловік взяв у заручники бригаду “швидкої”

В Одесі чоловік взяв у заручники бригаду “швидкої”

В Одесі чоловік погрожував диспетчерам 103, а згодом взяв у заручники бригаду екстреної медичної допомоги, яка прибула на виклик до його матері. Про це повідомив Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Одеської області.

“Чоловік, прикриваючись статусом “військового”, неодноразово погрожував диспетчерам 103, а згодом – взяв у заручники бригаду ЕМД №26, яка прибула на виклик до його матері”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що чоловік погрожував лікарю і фельдшеру “самосудом” і відправкою “на нуль” та мобілізацією.

На місце викликали поліцію, службу охорони та психіатричну бригаду. За даними медиків, ситуацію вдалося врегулювати без постраждалих.

Alex

Related Posts

ЄС дасть Україні €3,2 бюджетної підтримки замість грошей на дрони

ЄС дасть Україні €3,2 бюджетної підтримки замість грошей на дрони

ЄС дасть €3,2 бюджетної підтримки замість грошей на дрони

ЄС дасть €3,2 бюджетної підтримки замість грошей на дрони

Верховний суд підтвердив законність санкцій щодо митрополита УПЦ МП

Верховний суд підтвердив законність санкцій щодо митрополита УПЦ МП

Зеленський доручив завдавати ударів по РФ на випередження

Зеленський доручив завдавати ударів по РФ на випередження