Українцям нагадали про необхідність реєструвати термінали Starlink

Українцям нагадали про необхідність реєструвати термінали Starlink

Термінали Starlink, які використовують російські військові, вже заблоковано, але українським користувачам для роботи супутникового інтернету потрібно зареєструвати свої пристрої. Про це заявив глава Міністерства оборони Михайло Федоров в Telegram у четвер, 5 лютого.

“Продовжуємо верифікувати термінали Starlink. Перша черга терміналів, які потрапили в “білий список”, уже працює. Наразі “білі списки” оновлюють раз на добу. Якщо ви подали свій термінал на реєстрацію, але він ще не працює – варто зачекати. Це дуже масштабний процес, який потребує часу. Паралельно вже зараз працюємо над тим, щоб дані надходили на перевірку в режимі реального часу”, – пояснив міністр.

За словам Федорова, цивільним потрібно верифікувати свої Starlink через ЦНАП. Для юридичних осіб уже незабаром буде доступна відповідна послуга на порталі Дія.

“Наша команда разом із партнерами оперативно відпрацьовує всі кейси. Дякую військовим та командирам, які оперативно верифікували свої термінали. Безперервність і стабільність звʼязку для фронту критично важлива”, – наголосив глава Міноборони.

Alex

Related Posts

Із порту Маріуполя Росія вивезла ще майже 90 тисяч тонн пшениці

Із порту Маріуполя Росія вивезла ще майже 90 тисяч тонн пшениці

У Запоріжжі стався витік хмари аміаку

У Запоріжжі стався витік хмари аміаку

Активісти розшукали 46 дітей із 84 вивезених Росією з інтернату в Олешках

Активісти розшукали 46 дітей із 84 вивезених Росією з інтернату в Олешках

Генштаб: На фронті різко зросла інтенсивність боїв

Генштаб: На фронті різко зросла інтенсивність боїв