Україна домовляється про газ із Мозамбіку

Україна домовляється про газ із Мозамбіку

Президент Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президентом африканської держави Мозамбік Даніелем Шапу. Про це український лідер повідомив у Телеграм в понеділок, 23 березня.
“Обговорили можливості постачання газу в Україну та можливості протидії безпековим викликам з президентом Мозамбіку Даніелем Шапу. Україна зацікавлена в додатковому постачанні енергоресурсів”, – написав він за результатами розмови.
За словами Зеленського, Мозамбік зацікавлений у українському досвіді й технологіях для посилення внутрішньої безпеки та захисту людей від терору.
Також президенти обговорили можливу співпрацю у сфері цифровізації та продовольчої безпеки.
“Домовились, що наші команди працюватимуть разом”, – додав глава Української держави.

Alex

Related Posts

Зеленський затвердив 40-денну операцію СБУ

Зеленський затвердив 40-денну операцію СБУ

Маршрути для “грибників”. Провокація Білорусі

Маршрути для “грибників”. Провокація Білорусі

Через кордон по ягоди: у ДПСУ відреагували на “запрошення” Білорусі

Через кордон по ягоди: у ДПСУ відреагували на “запрошення” Білорусі

РФ скинула три авіабомби на Дружківку: є загибла і постраждалі

РФ скинула три авіабомби на Дружківку: є загибла і постраждалі