Удар по Павлограду: знищена база Госпітальєрів

Удар по Павлограду: знищена база Госпітальєрів

У ніч проти п’ятниці у Павлограді Дніпропетровської області була знищена база медичного добровольчого батальйону Госпітальєрів у результаті удару. Ця база служила домом для багатьох медичних працівників, які допомагали на фронті. Щасливо, ніхто не постраждав, але будівля та майно були повністю зруйновані. Госпітальєри збирають кошти на будівництво нової бази. Російські війська завдали удару по місту, в результаті якого постраждало 14 людей, серед них була і дитина.

Alex

Related Posts

На Донеччині атаковано ТЕС і залізницю – OSINT

На Донеччині атаковано ТЕС і залізницю – OSINT

РФ 40 разів атакувала Дніпропетровщину, є поранені

РФ 40 разів атакувала Дніпропетровщину, є поранені

Омбудсмени України та РФ досягли нової домовленості

Омбудсмени України та РФ досягли нової домовленості

Генштаб оцінив ситуацію на фронті

Генштаб оцінив ситуацію на фронті