У Запоріжжі стався витік хмари аміаку

У Запоріжжі стався витік хмари аміаку

У Запоріжжі внаслідок російської атаки на об’єкт інфраструктури вранці стався витік речовини із запахом аміаку. Про це повідомило управління ДСНС у вівторок, 23 червня.
“Через ранкову атаку ворожих БпЛА на об’єкті інфраструктури стався незначний витік речовини із запахом аміаку”, – йдеться в повідомленні.
Рятувальники оперативно запобігли поширенню хмари та повністю локалізували її в радіусі 10 метрів.
У ДСНС запевнили, що загрози для життя і здоров’я людей немає. Показники повітря перебувають у межах допустимих санітарних норм.
Заступник генерального директора з питань профілактики хвороб Запорізького обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України Олександр Мащак зазначив, що “при дослідженні вмісту аміаку в зоні житлової забудови перевищень не виявлено, ситуація під контролем”.
Як додали у Запорізькому обласному центрі контролю та профілактики хвороб, сьогодні фахівці установи провели моніторинг якості атмосферного повітря у Хортицькому районі Запоріжжя, зокрема на вміст аміаку.
Результатами моніторингових досліджень доведено, що перевищень максимально-допустимих концентрацій аміаку у Хортицькому районі не встановлено – безпосередньої загрози для населення немає.

Alex

Related Posts

Через російський обстріл у Херсоні загинув чоловік, є поранені

Через російський обстріл у Херсоні загинув чоловік, є поранені

Із порту Маріуполя Росія вивезла ще майже 90 тисяч тонн пшениці

Із порту Маріуполя Росія вивезла ще майже 90 тисяч тонн пшениці

Активісти розшукали 46 дітей із 84 вивезених Росією з інтернату в Олешках

Активісти розшукали 46 дітей із 84 вивезених Росією з інтернату в Олешках

Генштаб: На фронті різко зросла інтенсивність боїв

Генштаб: На фронті різко зросла інтенсивність боїв

No Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *