У двох областях відключення світла – Укренерго

У двох областях відключення світла – Укренерго

Зранку у п’ятницю в двох областях України сталися нові відключення електроенергії через чергові атаки російських загарбників. Про це повідомило Укренерго 27 березня.
“На ранок є нові знеструмлення у Харківській та Херсонській областях. Скрізь, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи”, – йдеться в повідомленні.
Тим часом споживання електроенергії знизилось на 1,7% в порівнянні з показниками в четвер.
“Причина – потепління в усіх регіонах України та ясна погода у більшості регіонів, що зумовлює ефективну роботу побутових сонячних електростанцій та відповідне зменшення обсягу енергоспоживання із загальної мережі”, – пояснили в Укренерго.
Енергетики просять громадян споживати електроенергію ощадливо. Бажано перенести енергоємні процеси на денний час – з 10:00 до 15:00. Також не слід вмикати кілька потужних електроприладів одночасно у вечірні години – з 17:00 до 22:00.

Alex

Related Posts

Викрито чотирьох агентів Росії, які займалися підпалами

Викрито чотирьох агентів Росії, які займалися підпалами

Сили оборони уразили три важливі мости на ТОТ

Сили оборони уразили три важливі мости на ТОТ

Спецслужби РФ викрили на кібератаках проти посадовців України, ЄС і США

Спецслужби РФ викрили на кібератаках проти посадовців України, ЄС і США

Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру

Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру