У Чорне море витекла олія через удари РФ по порту Південний

У Чорне море витекла олія через удари РФ по порту Південний

Через масовані атаки росіян по інфраструктурі порту Південний Одеської області було зафіксовано витік рослинної олії в акваторію Чорного моря. Про це повідомляє Адміністрація морських портів України (АМПУ).
“Перші дві доби після атаки порт перебував під безперервними обстрілами. У зв’язку з цим роботи з локалізації витоку могли здійснюватися лише частково – в перервах між повітряними тривогами, з дотриманням вимог правил безпеки для персоналу”, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що фахівці здійснювали поетапне перекриття акваторії боновими загородженнями. Після стабілізації безпекової ситуації бонові загородження були встановлені у повному обсязі. До робіт було залучені спеціалізовані судна зі збору забруднюючих речовин.
Йдеться про рослинну олію, яка є органічною речовиною та підлягає природному біологічному розпаду.

Alex

Related Posts

Викрито чотирьох агентів Росії, які займалися підпалами

Викрито чотирьох агентів Росії, які займалися підпалами

Сили оборони уразили три важливі мости на ТОТ

Сили оборони уразили три важливі мости на ТОТ

Спецслужби РФ викрили на кібератаках проти посадовців України, ЄС і США

Спецслужби РФ викрили на кібератаках проти посадовців України, ЄС і США

Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру

Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру