Тернопіль залишився без води, в області знеструмлено 280 тис. споживачів

Тернопіль залишився без води, в області знеструмлено 280 тис. споживачів

Внаслідок атаки РФ на Тернопільщині знеструмлені 280 000 споживачів, обласний центр залишився без води. Про це 23 грудня повідомила Тернопільська ОВА.
Зазначається, що у Тернополі через аварійні відключення електроенергії знеструмлені об’єкти Тернопільводоканалу. Як наслідок, у місті тимчасово відсутнє централізоване водопостачання.
Об’єкти підключають до резервних джерел живлення.
Як повідомлялося, Росія масовано атакує українську енергетичну інфраструктуру, в низці областей запроваджені аварійні відключення світла.

Alex

Related Posts

ЗСУ звільнили вдвічі більше, ніж окупувала РФ – МО

ЗСУ звільнили вдвічі більше, ніж окупувала РФ – МО

Кінбурнська коса ще не звільнена, це зона бойових дій – ВМС

Кінбурнська коса ще не звільнена, це зона бойових дій – ВМС

Викрито чотирьох агентів Росії, які займалися підпалами

Викрито чотирьох агентів Росії, які займалися підпалами

Сили оборони уразили три важливі мости на ТОТ

Сили оборони уразили три важливі мости на ТОТ